Loading...

wtorek, 17 grudnia 2013

Rok

Mija rok od naszej decyzji aby całkowicie zmienić swoje życie.  Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że decyzja była słuszna tylko gdyby jeszcze można było zatrzymać ten czas, który mija nam bez obecności bliskich osób.Najbardziej brakuje mi  tych niedziel rodzinnych, upieczonych murzynków, kaw z ekspresu, wspólnych prac w ogrodzie, przygotowywania potraw wigilijnych, wieczorów przy winie, rozbrykanych dzieci które nie chcą wieczorem iść spać, widoku dzieci wtulonych w dziadków....tego mi żal! I czasem się zastanawiam czy gdy minie nam kolejnych kilka lat bez tych chwil, do których tak przywykliśmy nie powiemy: nie było warto!


4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcie :) Pewnie nie raz stwierdzisz że nie było warto! Zależy z której strony spojrzysz :) Jeśli weżmiesz pod uwagę przyszłość swoich dzieci pomyślisz że było warto, jeśli czas bez rodziny pomyślisz że nie. W tym kłopot że nie zawsze można wszystko pogodzić najważniejsze żeby nie żałować:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, każdy wybór musimy okupić jakąś stratą. Ale te chłopaki nam wyrosły...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie odwracaj się do tyłu, nie żałuj, nie rozczulaj, zawsze tak jest, że idąc do przodu zostawiamy coś z tyłu....Na pewni Ci ciężko, na pewno tęsknisz, ale podjęliście taką decyzję i tego się trzymaj... A odległość nie jest najdłuższa, więc pewnieza nie długo się z rodziną zoabczysz... Mój kuzyn tez mieszka daleko, ale wiem, że nie żałują, jest scape, są odwiedziny, coś za coś....
  Pozdrawiam ciepło....

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co zalowac ... decyzja zapadla. Jak bedzie duzo zalu to i zycie bedzie nieznosne. Niestety minusy zawsze sa ... Wesolych Swiat!

  OdpowiedzUsuń