Loading...

piątek, 9 listopada 2012

Coraz bliżej Święta???

W tym roku bardzo wcześnie zaczęłam myśleć o nadchodzących Świętach. Nie wiem co mnie tak nastraja, bo pogoda raczej jesienna a nie zimowa, w sklepach dopiero powoli zaczynają pojawiać się pierwsze świąteczne ozdoby. Mam plan na samodzielne wykonanie kalendarza adwentowego dla dzieci. Każdego roku dostawały takie kalendarze z  hipermarketów i codziennie nie mogły się doczekać na swoją porcję łakoci. Mój kalendarz będzie trochę bardziej okazały niż te sklepowe, mam nadzieję, że uda mi się zrealizować mój plan:) Tymczasem u mnie w salonie pojawiają się pierwsze czerwone dodatki....ech jak ja lubię ten czas:)


2 komentarze:

  1. Witaj! Mam dokładnie tak samo, jak napisałaś :)) Jakoś mi się tym razem spieszy do Świąt. Dekoracje już powoli zaczynają się w moim domu pojawiać. A co tam! To taki fajny czas, niech trwa trochę dłużej :)) Szukam inspiracji, dlatego tu trafiłam. Piękna latarenka... pozdr

    OdpowiedzUsuń
  2. Kinga piekne kadry i sesje. I mi juz switeczne klimaty w glowie. Ja poprosze o wiecej i wiecej takich zdjec jak wyzej i takich jak oaza spokoju... fajnie sie oglada! p.s ja mam teraz w planach tildowskiego misia i kwiatki :) I ja zycye udanego wieczoru!

    OdpowiedzUsuń